OTP Morąg 2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 162Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
19.0
11.0
WMSYNTEX Łączność Łowicz
Vęgoria WCK Węgorzewo
66.80100
 271Mirosław Cichocki
Adolf Bocheński
19.0
13.0
WMSYNTEX Łączność Łowicz 64.4192
 325Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
5.0
9.0
WMOSiR ZAMER Lidzbark Warmiński 62.1186
 413Edmund Reczuga
Jan Stańczak
7.0
9.0
WMNARIE Morąg 59.9979
 519Kazimierz Omernik
Aleksander Kasprzak
19.0
18.0
PMGTB - Andrzejki
GTB - SDK Tczew
59.2473
 644Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
7.0
7.0
WMETB PRIM Ełk 58.8767
 751Krzysztof Antas
Aleksander Chrenowski
19.0
13.0
PMGTB - Andrzejki
GTB - BLACKWOOD Gdańsk
58.7061
 824Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Adamkiewicz
5.0
4.0
MAGambling Ciechanów
Geoexpres Płock
58.2654
 947Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
 
3.0

WM
  58.2148
 1066Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
5.0
5.0
WMVĘGORIA 2 WCK Węgorzewo 57.2442
 1154Dariusz Prawdzik
Przemysław Bednarski
11.0
7.0
WMETB PRIM Ełk 57.0336
 1265Tomasz Sinkiewicz
Tomasz Patalan
5.0
4.0
WMOSiR ZAMER Lidzbark Warmiński 56.9829
 1340Roman Kierznowski
Andrzej Fronczak
21.0
18.0
WMSYNTEX Łączność Łowicz
Zorro-19 Olsztyn
56.4123
 1438Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
9.0
18.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk 56.2420
 1514Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WMETB PRIM Ełk 55.3519
 1659Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
5.0
2.5
WMVĘGORIA 2 WCK Węgorzewo 54.6818
 1729Mirosław Roesler
Tomasz Lisica
11.0
7.0
WMZorro-19 Olsztyn
ETB PRIM Ełk
54.4417
 1861Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
2.0
 
PM
MERITUM Gdańsk
 
53.7616
 1926Tadeusz Banach
Jan Romot
7.0
11.0
WMPDM TREFL Pisz Usługi Olszewski 52.7614
 2023Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
5.0
4.0
WMPDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
BSBS Bartoszyce
52.5713
 2115Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
3.0
5.0
WMPolsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn 52.5612
 2228Leszek Ostrowski
Janina Biała
2.0
2.0
WMZorro-19 Olsztyn 51.8911
 2327Janina Bakuła
Waldemar Kostrzewa
5.0
4.0
WM
MA
NARIE Morąg
Milanowskie Centrum Kultury
51.7210
 2420Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
3.0
5.0
WMZatoka Braniewo 51.509
 2548Lech Grabski
Mirosław Doroszuk
7.0
9.0
WMAmado Trans Olsztyn
Szczytno
50.938
 2616Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
COMPENSA Gdańsk
50.717
 2758Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
2.5
5.0
WMMKS Przasnysz 50.676
 2850Antoni Martusewicz
Paweł Jesionka
2.0
 
WM
  50.445
 2963Zbigniew Listewnik
Regina Wołek
1.5
2.5
WMZorro-19 Olsztyn 50.274
 3041Michał Kacprzak
Stanisław Okuniewicz
3.0
4.0
WMBSBS Bartoszyce 50.083
 3143Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
2.5
2.0
WMSEWIL Olsztyn 49.942
 3242Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WMDamy i Walety Olsztyn 49.901
 3318Stanisław Hartwig
Jerzy Kwoczek
2.5
 
WM
  49.321
 3437Karolina Macielak
Mariusz Macielak
3.0
5.0
MAINTER BLOCK Warszawa 49.281
 3568Robert Kopka
Andrzej Dzikowski
2.0
4.0
WM 
Zorro-19 Olsztyn
49.281
 3612Mirosław Makatrewicz
Radosław Kozłowski
13.0
7.0
WMOSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
Vęgoria WCK Węgorzewo
49.221
 3749Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
5.0
7.0
PM
WM
SCK IMPAS Sztum
Zatoka Braniewo
49.181
 3855Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
5.0
5.0
WMETB PRIM Ełk
Zorro-19 Olsztyn
49.171
 3939Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
7.0
7.0
MASINGLETON Płock 49.141
 4053Krzysztof Michalczyk
Zbigniew Rogowski
12.0
18.0
WMAmado Trans Olsztyn
SYNTEX Łączność Łowicz
48.261
 4133Jan Janiak
Ryszard Łasowski
7.0
7.0
WMPDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
Zorro-19 Olsztyn
47.911
 4232Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
7.0
5.0
WMPolsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn 47.191
 4369Romuald Grudziński
Krzysztof Tekielski
5.0
2.5
WM 
Zorro-19 Olsztyn
47.111
 4430Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk 46.931
 4552Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WMNARIE Morąg 46.841
 4657Monika Banach
Michał Klincewicz
 
 
   44.901
 4731Józef Kamiński
Leonard Jaskowiak
9.0
12.0
WMINEX Giżycko
Zorro-19 Olsztyn
44.591
 4836Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MASingleton Ciechanów 44.331
 4935Grażyna Piszczek
Barbara Pietruszka
1.0
1.5
WMZorro-19 Olsztyn 44.321
 5072Danuta Cieniewska
Tadeusz Kaczan
1.0
13.0
WMSEWIL Olsztyn
SYNTEX Łączność Łowicz
44.051
 5122Andrzej Skoczylas
Marek Serdyński
 
2.0
WMZorro-19 Olsztyn 43.671
 5267Sławomir Grędziński
Jakub Milkamanowicz
7.0
2.5
WMMKS Przasnysz
Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
43.611
 5364Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
2.0
4.0
WMINEX Giżycko 43.351
 5470Grażyna Blech
Waldemar Orłowski
0.5
1.0
WMZorro-19 Olsztyn
SEWIL Olsztyn
42.581
 5546Rena Bieda
Leokadia Danielewicz
 
 
WMZorro-19 Olsztyn 42.261
 5645Andrzej Kacprzak
Jan Podolecki
 
 
   41.321
 5756Witold Nowicki
Piotr Wojtacha
 
 
WP
  40.101
 5860Jerzy Uscki
Stanisław Orzoł
1.5
2.5
WMZorro-19 Olsztyn
 
39.611
 5934Patryk Reszczyński
Roman Walaszkowski
5.0
 
WMZorro-19 Olsztyn 39.391
 6021Andrzej Szyc
Janusz Ciszak
 
 
   38.401
 6117Robert Buta
Janusz Jaszczak
 
 
   37.691
 6211Lucyna Krutelewicz
Marek Torebko
4.0
1.5
WMZorro-19 Olsztyn 36.301

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-05-05 o 19:29:36